Akreditace a členství

The International Association for Distance Learning

Education Agency, s.r.o. se 29. července 2014 stala plně akreditovaným členem s plně akreditovaným studiem BBA, MBA i LL.M. u mezinárodní asociace pro distanční vzdělávání (The International Association for Distance Learning  - IADL).

IADL je jedna z předních asociací pro distanční a online vzdělávání na světě. Byla zřízena na podporu kvality distančního a on-line vzdělávání a odborné přípravy a poskytuje srovnávací hodnocení, schvalování a uznávání distančních a on-line vzdělávacích programů a kurzů po celém světě. Jejími členy jsou vysoké školy, univerzity, vzdělávací instituce a nevládní organizace na pěti kontinentech.

Plně akreditovaní členové musí splňovat přísná kritéria na kvalitu nabízených vzdělávacích služeb, které jsou v souladu s hodnotami a standardy IADL. Jedná se zejména o používané postupy výuky, interní procesy a systém řízení kvality. Členové asociace jsou podrobováni pravidelnému hodnocení ze strany asociace.

Education agency, s.r.o. má prodlouženou platnost akreditace do 29 července 2019.

Asociace vzdělávání dospělých

Asociace byla založena v roce 1990 a jejím cílem je prosazovat zájmy a potřeby institucí poskytujících vzdělávání dospělých. Asociace sdružuje profesionální kapacity pro řešení koncepce a rozvoje v této oblasti, spolupracuje se státními orgány a dalšími subjekty při přípravě a zavádění legislativních opatření ve vzdělávání. Mimo to asociace organizuje odborné akce, vydává odborné publikace a reprezentuje své členy na různých tuzemských a mezinárodních sdruženích. AIVD ČR je členem European Assotiation for the Education of Adults (EAEA), Unie zaměstnavatelských svazů ČR a mezinárodní expertní sítě ReferNet. AIVD ČR je také zastoupena v Národní radě pro kvalifikace, v Národním poradenském fóru, v Expertní skupině MŠMT a v Akreditační komisi rekvalifikačních programů MŠMT.

Moskevská Akademie Podnikání při vládě v Moskvě

je naší partnerskou vysokou školou, která byla založena v roce 1997. Akademie byla vytvořena jako nestátní instituce vyššího odborného a postgraduálního vzdělávání, zřízeného podle zákonů Ruské federace o vyšším a postgraduálním profesním vzdělávání. Nutnost zřízení vysoké školy spočívala v potřebností zvýšení počtu kvalifikovaných odborníků z oblastí podnikání.

Hospodářská komora České republiky

Education Agency, s.r.o. se 14. března 2014 stala členem Hospodářské komory ČR.

Hospodářská komora České republiky zastupuje podnikatelskou veřejnost. Posláním komory je vytvářet příležitosti pro podnikání, prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.

Google plus

plus.google.com/115514509565648125556