Proč si vybrat studium MBA u nás:

Studiem získáte:

• Nadstandardní manažerské vzdělání
  • Vysokou prestiž a konkurenceschopnost na trhu práce
  • Světově uznávaný titul MBA
  • Diplom z ruské federace
  • Možnost navštěvovat přednášky
  • Literaturu dostupnou zcela zdarma publikovanou našimi lektory
  • Možnost uplatnit si školné studia MBA jako daňový náklad
  • Slavnostní ukončení (promoce) pro úspěšné absolventy
  • Kurz anglického jazyka po dobu 6 měsíců zdarma

Poskytneme Vám:

• profesionální přístup a špičkových tým lektorů s dlouholetou praxí
  • studium zaměřené na praxi
  • prestižní akreditaci pod anglickou IADL
  • délku studia 15 měsíců.
  • moderní formu studia - on-line a časovou flexibilitu studia
  • studium v českém nebo slovenském jazyce (zájemci mohou taktéž studovat v anglickém nebo ruském jazyce).
  • výborné uplatnění absolventů
  • platbu školeného jednou v měsíci
  • osobního garanta, který Vás vede po celou dobu studia
  • kvalitní vzdělání v žádaném oboru

Program MBA

Profesní studijní program Podnikový management je zaměřený na prohloubení znalostí v oboru managementu a program Finanční řízení podniku na prohloubení ekonomických znalostí. Vždy s důrazem na rozvoj manažersko-ekonomických dovedností s využitím praktických zkušeností. Nabízené studijní programy jsou určeny uchazečům s vysokoškolským vzděláním nebo středoškolským vzděláním a dvouletou manažerskou praxí, vhodný zejména pro vedoucí či řídící pracovníky, podnikatele, zaměstnance státní správy a samosprávy nebo představitele neziskových organizací. Studijní programy jsou vyhledávány také u posluchačů, kteří se na vedoucí pozici teprve připravují a nemají patřičné manažerské či ekonomické dovednosti.

Education agency, s.r.o. je akreditován přední anglickou akreditační agenturou IADL, jež dohlíží na kvalitu a úroveň poskytovaného vzdělání. Každý zájemce o studium má možnost si na stránkách akreditační agentury IADL (www.iadl.org.uk) ověřit platnost naší akreditace.

Kvalita výuky je také zaručena našimi zkušenými lektory a profesionálním pří­stupem. V rámci programu MBA Education agency, s.r.o. spolu­pracuje s odborníky z praxe, kteří teorii aplikují přímo do praxe.

Studium je rozděleno do tří modulů, z nichž každý trvá 5 měsíců. Celková doba studia je tak 15 měsíců. První dva moduly jsou rozděleny po pěti předmětech a poslední modul studia je vyhrazen pouze na vypracování závěrečné práce, jejíž obhajobou je studium úspěšně zakončeno.

Výuka probíhá v českém jazyce (zájemci mohou studovat v jazyce anglickém nebo ruském) on-line formou. On-line forma studia je pomocí e-learningu, s možností jednou v měsíci osobně navštívit workshop v roz­sahu pěti vyučovacích hodin (5 x 45 minut), vztahující se vždy ke studovanému předmětu (osobní konzultace za každý modul). Student také současně může konzultovat danou pro­blematiku prostřednictvím virtuální učebny s příslušnými lektory, využít emailové komunikace, telefonu nebo skypu.

Studentům je také k dispozici tutor, který studenta vede po jeho dobu studia.

Studenti mají v rámci studia možnost zdarma využít zajímavé semináře pořádané Education agency, s.r.o. např. v oblastech nového občanského zákoníku, pracovního práva, finančního řízení podniku.

V rámci e-learningu dostane každý student své pří­stupové údaje do virtuální učebny představující interaktivní studijní prostředí na webových strán­kách Education agency, s.r.o. Zde se zobrazují sylaby, studijní materiály a veškeré aktuální informace o průběhu studia. Virtuální učebna slouží rovněž jako komunikační prostředí.

Protože v rámci studia musíte ke každému předmětu vypracovat seminární práce a složit elektronický test, je potřeba čerpat ze studijní literatury a studijních opor a materiálů, které najdete zcela zdarma ve své virtuální třídě a tyto studijní materiály volně využívat.

Pokud se Vám lépe studuje z tištěné literatury, rádi Vám je zapůjčíme, a to zdarma.

Autoři základní studijní literatury jsou našimi lektory. Což je náš další benefit, který nás odlišuje od konkurence.

Pozitivní reference našich posluchačů jsou pro nás důkazem toho, že je studium na naší vzdělávací agentuře Education Agency nejen obohatilo, ale mělo také pozitivní vliv na jejich profesní růst.

MBA studium je chápáno jako profesní vzdělání a je uskutečňováno v rámci dalšího vzdělávání. Titul MBA tedy není akademickým titulem ve smyslu zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.