Délka studia: 12 nebo 15 měsíců

Forma studia: on-line výuka

Název oboru: Komerční právo

Jazyk studia: český jazyk (studenti ze Slovenska mohou psát práce a komunikovat ve slovenštině)

Způsob zakončení studia: obhajoba závěrečné práce, udělení profesního titulu LL.M.

Program je určen absolventům vysokých škol (min. Bc.) nebo absolventům středních škol s minimálně dvouletou manažerskou nebo právní praxí.

Studijní materiály jsou studentům k dispozici zdarma.

Pro snazší průběh studia bude studentům na začátku studia přidělen osobní garant, který ho povede po celou dobu studia a bude mu nápomocen při řešení případných technických či studijních záležitostí. Student se bude moci na garanta kdykoliv obrátit, ať už osobně, telefonicky, e-mailem či pomocí skype. Tímto odpadá případná obava z on-line technologií.

Zahájení studia je 1. dubna 2019 (přihlášky ke studiu přijímáme již nyní).

Obsah studia:

Pro úspěšné zvládnutí studia je potřeba absolvovat celkem deset odborných modulů, které jsou rozděleny do dvou semestrů po pěti modulech. Mezi studijní povinnosti patří především vyhotovení seminární práce z každého modulu v semestru, která je následně klasifikována lektorem.

Závěrečný třetí semestr je zaměřen na psaní závěrečné práce, kdy výsledkem je vypracovaná závěrečná práce. Ta je v úplném závěru obhájena před komisí.

Lektoři tohoto studia jsou tvořeni z odborníků z podnikové praxe a z akademické sféry.

Moduly jsou následující:

1. modul 2. modul 3. modul
Základy teorie práva Obchodní právo

Seminář k závěrečnépráci

Občanské právo hmotné Trestní právo hmotné
Rodinné právo Správní právo
Pracovní právo Finanční právo
Etika v podnikání Krizové řízení a řízení změn