Manažerský kurz ve spolupráci s vysokou školou v Moskvě

Tento profesní vzdělávací program je realizován v rámci dalšího vzdělávání ve spolupráci s Jaroslavskou pobočkou nestátní vzdělávací instituce vyššího odborného vzdělávání Moskevské Akademie Podnikání při vládě Moskvy.

Specializace vzdělávacího programu: "Management" / "Marketing"

Délka vzdělávacího programu: 10 měsíců (510 hodin)

Forma výuky: online

Jazyk: český

Vstupní požadavky: vysokoškolské vzdělání min. Bc.

Způsob zakončení programu: závěrečná zkouška, která sestává z úspěšného vykonání závěrečného testu a vypracování a obhajoby závěrečné práce.

Získaný doklad: certifikát o absolvování vzdělávacího programu vydaný vysokou školou v Moskvě

Zaměření a obsah vzdělávacího programu: Kurz je zaměřen na získání manažerských znalostí v oblastech Mezinárodní management, Řízení malých a středních podniků, Řízení lidských zdrojů a Finanční management.

V rámci studia je nutné absolvovat následujících 10 předmětů: Podniková ekonomika a řízení podniku, Marketing, Ekonomie, Obchodní právo, Strategický management, Management, Krizové řízení podniku, Personální řízení v podniku, Teorie řízení a Řízení kvality.

Cena kurzu je 25 990,- Kč. Možno uhradit v 10. splátkách po 2 599,-Kč/měsíc

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode